Marilyn Monroe se vrací k Max Factor

Marilyn Monroe se vrací k Max Factor Věděli jste, že Max Factor byl tím, kdo v minulosti pomohl proměnit "holku od vedle" Normu Jeane v sexbombu Marilyn Monroe, jejíž ikonický vzhled zasáhl miliony srdcí po celém světě? Značka Max Factor teď tento fantastický příběh připomíná a oznamuje, že se Marilyn Monroe stává její globální ambasadorkou.

Osmdesát let letos uplyne od chvíle, kdy si Max Factor Jr., syn zakladatele značky, otevřel v Los Angeles věhlasný kosmetický salon, navštěvovaný tehdejší hollywoodskou elitou. A kdo byl jeho “nejikoničtějším” klientem všech dob? Norma Jeane. Součástí jeho “síně blondýnek” se stala v druhé polovině 40. let ještě jako bruneta a právě díky Maxi Factorovi se proměnila v divu s platinově blond vlasy. Společně s použitím líčidel značky Max Factor později získala svůj ikonický vzhled.“Díky Marilyn se spojení rudě červených rtů, smetanové pleti a výrazných očních linek stalo nejslavnějším beauty lookem 40. let a dodnes patří k dominantním stylům ovlivňujícím kosmetický a módní průmysl. Tento jedinečný styl líčení je definicí ženského půvabu a jen tak něco se mu nevyrovná," uvedla ředitelka kreativního oddělení Max Factor a uznávaná vizážistka Pat McGrath.

Sama Pat McGrath při své práci ráda používá rtěnku Colour Elixir Lipstick v odstínu Ruby Tuesday, který byl inspirován Marilyninou oblíbenou rtěnkou od Max Factor Ruby Red Lipstick. "Je mojí jednoznačnou volbou, pokud chci líčení okamžitě dodat na ženskosti. Je to nadčasově půvabná červená," dodala make-up artistka.#GlamJan aneb měsíc zasvěcený proměnám krásy

Dnes, kdy se všichni po období oslav a večírků vracíme zpět do každodenní reality, chce Max Factor díky úžasnému znovu spojení s Marilyn monroe inspirovat ženy z celého světa k proměnám vzhledu a hledání vlastního osobitého půvabu. Na sociálních sítích startuje kampaň #GlamJan - pod tímto hastagem mohou ženy z celého světa sdílet fotografie svých jedinečných proměn.

Sledujte nás na Facebooku Max Factor CZ a na Instagramu @maxfactor_cz, kde můžete dokonce vyhrát krásné kosmetické balíčky.

(2015-01-06 16:19:00)
Facebook Twitter
Copyright 2009 MAX FACTOR , www.maxfactor.cz