Max Factor slaví deset let spolupráce s Pat McGrath

Max Factor slaví deset let spolupráce s Pat McGrath  Už deset let trvá spolupráce značky Max Factor s vlivnou make-up artistkou Pat McGrath. Od roku 2004 je Pat součástí kreativního oddělení a podílí se na designu produktů, trendových barevných kolekcí, ale i na vývoji inovací produktů podle skutečných potřeb profesionálních vizážistů. Její jedinečný talent a bohaté zkušenosti s prací pro významné módní návrháře z ní dělají ideální pokračovatelku v odkazu Maxe Factora, zakladatele značky, který vždy lpěl na odborném poradenství, jež značku v minulosti pomohlo proslavit. 

Rodilá Britka Pat je v oblasti profesionální vizážistiky samoukem. Své úspěchy přičítá matce, která ji naučila milovat líčení a módu. V posledních dvaceti letech se z ní stala jedna z nejvlivnějších světových make-up artistů a její šikovné ruce za tu dobu proměnily vizáž mnoha modelek a hereček z celého světa. 

Pracuje pro celebrity, podílí se na výrobě editorialů významných módních magazínů i líčení pro módní přehlídky světových značek. Jen pro sezonu jaro/léto 2015 jako vizážistka pomáhala s přípravou 31 módních show.

Vizionářka v kosmetické branži

Před sto lety, v roce 1914 uvedl Max Factor svůj vůbec první kosmetický produkt – make-up Flexible Greasepaint. Jako první začal pro líčení používat slovo „make-up“ a dále pomohl formovat svět krásy tím, že vytvořil první lesk na rty nebo přidal k řasence praktický kartáček pro snazší nanášení barvy na řasy. Pat v posledním desetiletí navázala na jeho odkaz tím, že pokračuje v proměnách žen pomocí líčidel, a výrazně ovlivnila současný styl líčení. 

Průkopnice svěže působící pleti v polovině 90. let, make-up artistka zodpovědná za znovuobjevení jasných barev, jako je tyrkysová nebo mandarinkově oranžová, a neúnavná tvůrkyně nových trendů Pat dohlíží na celý kosmetický průmysl jako arbitr budoucích trendů. 

Její zkušenosti a nadšení značce přinášejí neustále něco nového, čerstvého a vzrušujícího. Z poslední doby můžeme zmínit například vytvoření „nového přirozeného vzhledu“ sezóny jaro/léto a podzim/zima 2014 pro přehlídky značky Victoria Beckham nebo jedinečné letní kouřové líčení pro přehlídky Roberto Cavalli jaro/léto 2015. Na obou přehlídkách byly modelky líčeny kosmetikou Max Factor a byly při nich exkluzivně představeny novinky jako Skin Luminizer, Masterpiece Transform nebo například Whipped Creme. Pat McGrath se značkou Max Factor spolupracovala také na přípravě kampaně zaměřené na party líčení 2014, jíž propůjčila tvář modelka Candice Swanepoel. Těšíme se, že se svojí proslulou módní intuicí bude Pat McGrath pokračovat ve vedení značky a inspirování vizážistů po celém světě!

(2015-01-05 15:41:00)
Facebook Twitter
Copyright 2009 MAX FACTOR , www.maxfactor.cz